Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Lowvibe: Volcano!!!

2010 04 16 - 2010 04 17

lowvibe04.4-web

Dėl visiems žinomų priežasčių nutraukus visus skrydžius į mūsų šalį, Elemental vakarėlyje neišvysime. Tačiau prie Lowvibe crew sutiko prisidėti mūsų bičiulis ir bendramintis Simao iš Unsound Method.

Live: IJO
Djs: Simao (Unsound Method), Genys, Nightjar
Vj: Suckmafinger

Balandžio 16-17 dienomis Vilniaus ir Kauno klubuose leidybinė kompanija “Lowvibe” pristatys jau ketvirtąjį savo leidinį – klaipėdiečio IJO ilgai lauktą ‘Galla Shot / Ubikus’ EP, netruksiantį pasirodyti visose svarbiausiose interneto parduotuvėse. Specialiai šiam pristatymui parengtame dubstepiniame drill-dub sete turėsite galimybę išgirsti ne tik šiuos du naujausius kūrinius, o ir greitu metu Vokietijoje išleidžiamą jo septyncolę plokštelę “Temper Walk”, kurią taip pat lydės ir digi bei CD leidiniai.

Šiam pajūrio talentui kompaniją palaikys vienas didžiausių Europos bass music autoritetų – Adam Wilson aka Elemental, kurio vardas yra pažįstamas bet kuriam rimtesniam šios muzikos mylėtojui. Eksperimentus su garsu pradėjęs 1994 metais, tik sulaukęs 18 metų jis klausytojams pristatė pirmąjį savo d’n’b leidinį, o vėliau, įkūręs Runtime Recordings, leido breakbeatinio garažo dueto “Elemental +3D” kūrinius. Atėjus dubstep bangai, jis pasinėrė į purvinų, sinkopuotų ritmų ir sunkaus, hipnotizuojančio boso ieškojimus, kurių atspindį galima rasti gausybėje leidinių Hotflush, Pitch Black, Halo Beats, Destructive Recordings, ~scape leibluose. Elemental pasirodymas – tai stulbinančios kokybės niekada nepasikartojanti novatoriška improvizacija, žengianti gerokai toliau, nei įprasti dj setai.

Details

Start:
2010 04 16
End:
2010 04 17
Event Tags:
, , , ,